Windows 10 Digital License Ultimate 1.0 torrent

Windows 10 Digital License Ultimate 1.0 Clean torrent

Windows 10 Dijital Lisans Ultimate Bu, Windows 10’unuzu düzenli olarak etkinleştirmek için en iyi programdır. Buna ek olarak, kullanımı kolaydır ve programı etkinleştirmeye çalışırken etkinleştirme anahtarını kullanmak için deneyim gerektirmez.

Windows 10 Digital License Ultimate, Windows 10’u dijital bir lisansla kalıcı olarak etkinleştirebilir.

1. VL sürümü de dahil olmak üzere tüm Windows 10 sürümleri için dijital lisans alabilirsiniz (1507 hariç).

önceden mevcutsa km lisansını otomatik olarak değiştirir.

2. Aktivasyon dosyalarını sisteminize kurmaz veya kaydetmez. bu nedenle av cihazınızda herhangi bir şey için bir istisna yapmanıza gerek yoktur.

3. Anında etkinleştirme için bu aracı kullanırken İnternet’e bağlanmanız gerekir, ancak çevrimdışı da çalışır, ancak sonunda etkinleştirme aşamasında bir hata verir. Bir sonraki çevrimiçi iletişim sistemi uygulanacaktır.

4. Aynı donanımda, Windows 10’u yeniden yükledikten sonra, bu aracı tekrar çalıştırmaya gerek yoktur ve başlangıçta MS Server’ı çevrimiçi bağlamak HWID’yi tanıyacak ve otomatik aktivasyon sağlayacaktır.

ancak Windows 10 için VL sürümü yüklüyse, yeniden oluşturmak için genel sürüm anahtarını belirtmeniz gerektiğinde. veya bu araçtaki kilit seçeneğini kullanabilirsiniz.

İşler aktivasyonu kontrol edemedi:

1. İnternetinizin düzgün çalıştığından emin olun.

2. VPN kullanmadığınızdan emin olun.

3. Windows güncelleştirmelerini engellemek için bir program kullanmadığınızdan emin olun.

4. Antispy ve gizlilik aracı tarafından oluşturulan ana bilgisayar ve güvenlik duvarı dosyalarında girdi olmadığından emin olun.

5. hwid lisansı istiyorsanız Windows vl sürümünde değiştirdikten sonra (küçük sürüm otomatik olarak etkinleştirilir, orada sorun olmaz) Windows 10, zaman paylaşılan anahtarı girmeniz gerekir veya ‘ bu araçtaki kilit seçeneği.

6. Bu araç Windows 10 1507’yi desteklemez.

Windows 10 Digital License Ultimate 1.0 torrent

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top